Medya Merkezi
Ataşehir Modern için Aldağ Santralleri Tercih Edildi.

En iyi "Kent İçinde Kent" ödülüne sahip Ataşehir’de, toplam 238 bin 752 metrekarede üç blok halinde inşa edilen Ataşehir Modern, 979'u konut, 44'ü ticari alan olmak üzere toplam 1023 bağımsız bölümden oluşuyor. En az 2.7 milyar TL satış gelirinin beklendiği projenin, masraflar çıktıktan sonra Hazine’ye 1.2 milyar TL kaynak aktarması öngörülüyor.

Ataşehir’in yeni prestijli yaşam merkezi Ataşehir Modern’e yakışır havalandırma, Aldağ A.Ş. cihazları ile sağlanacak. Aldağ, bu projeye hizmet verecek; 4.500 – 9.000 m³/h hava debisi aralığındaki havuz nem alma santralleri, 12.000 – 22.450 m³/h hava debisi aralığındaki klima santralleri ve 500 – 4.000 m³/h hava debisi aralığında ısı geri kazanım cihazlarını Manisa Akhisar Tesisinde üreterek, frekans invertörleri dahil, MCC+DCC otomasyon panosuyla birlikte teslimatını gerçekleştirdi.

Yalın Üretim Sistemi ile hizmet veren Manisa Akhisar Tesisi’nde üretilen cihazlar, alanında uzman mühendisler tarafından kontrol edilerek onaylandıktan sonra sahaya teslim ediliyor. Yalın Üretim yaklaşımı sayesinde “kalite, maliyet, teslim süresi” değer üçlüsünün optimizasyonu en iyi düzeyde gerçekleşebiliyor. Bu ise müşteri memnuniyetini artırıyor. Süreç yönetiminin Aldağ A.Ş. tarafından geliştirilen özgün yazılımı tarafından gerçekleştirildiği tesiste yazılım entegrasyonu tamamlandığında tüm süreçler ve ERP, tek bir panel üzerinden yönetilecek, kontrol edilebilecek. Bu gelişmeler, Aldağ A.Ş.’nin güçlü referanslarının sayısını daha da artıracak.

©2024 - ALDAĞ A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır TTR Bilişim