Kurumsal
Anasayfa Kurumsal Hakkımızda
KURUMSAL
Hakkımızda

ALDAĞ Soğutma Sanayi A.Ş. 1967 yılında Topçular, İSTANBUL fabrikasında üretim faaliyetine geçmiştir. Türkiye’de ilk defa Soğuk Depo Tesisleri, Entegre Et Tesisleri, Buz Üretim Tesisleri ve bu tesislerin soğutma cihazlarının üretimini yaparak konusunda öncü ve lider olmuştur.

1980 yılından itibaren binalarda klima kullanımının yaygınlaşması ile Isıtma Soğutma Klima cihazlarının üretimine ağırlık verilmiştir. Bu yıllar içerisinde AR-GE çalışmalarına ağırlık veren ALDAĞ uluslararası standartları baz alarak üretim ve hizmet kalitesini arttırmayı hedeflemiştir.

1994 yılında Kartal / Yakacık E-5 Karayolu üzerinde bulunan 11.000 m2’lik arazisi üzerine yeni tesislerini kurarak ismini ALDAĞ ISITMA SOĞUTMA KLİMA SAN. ve TİC. A.Ş. olarak değiştirmiştir.

Satış ve Pazarlama politikası doğrultusunda İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Adana Bölge Müdürlükleri faaliyete geçmiş, söz konusu Bölge Müdürlüklerine bağlı bayilikler ve Türkiye genelinde 56 servis ağı oluşturulmuştur.

ALDAĞ; tasarımcılar, müteahhit ve taşeron firmalar ile son kullanıcılara, enerji tasarrufuna yönelik çevre dostu, optimum çözümler sağlayan yeni ürünler hakkında danışmanlık hizmetleri de sunarak hedeflerini büyütmüştür.

Tasarımda esneklik, üretimde kalite, enerjide tasarruf, hizmette müşteri mutluluğu ALDAĞ A.Ş.’nin genel politikasıdır.

Birçok yabancı firma ile iş birliğine girerek ürün yelpazesini genişletmiştir. Ürünlerinde konularında uzmanlaşmış firmaların malzemelerini kullanarak kalitesini pekiştirmiştir.

ISO 9001, TSEK, TÜV, CE, GOST belgelerine haiz olan firmamız, AR-GE çalışmaları ile ürünlerini sürekli geliştirmektedir.

 
©2021 - ALDAĞ A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır TTR Bilişim