Medya Merkezi
Bahçeşehir Kolejlerinin Tercihi Yine ALDAĞ Oldu.

Bahçeşehir Eğitim Kurumları’nın 18 dönüm üzerinde yükselecek 1.200 öğrenci kapasiteli Serik Kampüsü; eğitim alanlarının yanı sıra, 500 kişilik konferans salonu, olimpik yüzme havuzu, kapalı spor salonu, tenis kortu, mini golf sahası, basketbol sahası, voleybol sahası, futbol sahası, spor alanları, yeşil alanlar, laboratuvarlar vb. gibi her türlü sosyal, sportif, bilimsel ve sanatsal alanlarda hizmet verecek bölümleri içerecek.
 

Türkiyenin saygın eğitim kurumları arasında yer alan Bahçeşehir Eğitim Kurumlarının modern Serik Kampüsü, gelecek yıl hizmete girecek.


İç ortam hava kalitesi, güncel kavramı ile iç ortam çevre kalitesi özellikle eğitim alanında daha da fazla önem taşıyor. İnsana ve geleceğe duyarlı yeni eğitim yapılarının projelerinde, iç ortam çevre kalitesi ön planda tutuluyor. Pek çok prestijli eğitim yapısında imzası bulunan ALDAĞ, bu proje için; 1.000-20.000 m3/h debi aralığında, sağlık koşulları ve enerji verimliliğini optimize eden Klima Santrallerinin yanı sıra, 11.400 m3/h kapasiteli, nem alma ve soğutma çevrimi kademeli olarak sağlayan hermetik scroll kompresörlü Havuz Nem Alma Klima Santrali, 1.500-3.000 m3/h debi aralığında Isı Geri Kazanım Cihazları ile 1.000-10.000 m3/h debi aralığında Aspiratör ve Fanları üretiyor.

©2024 - ALDAĞ A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır TTR Bilişim