Medya Merkezi
Bodrum Devlet Hastanesi Sağlıklı Hava Kalitesini ALDAĞ Güvence Altına Alacak

Yaklaşık 6.200 metrekare oturum alanına, 27.025 metrekare kapalı alana sahip yeni Bodrum Devlet Hastanesi 50 dönüm arazi içinde yer alıyor. Zemin kat üzerinde dört katı bulunan modern sağlık tesisinde, 150 yataklı servis odası, 22 yataklı yoğun bakım servisi, 48 poliklinik odası ve ameliyathaneler bulunuyor.

Bodrum’un giderek artan nüfusu ve turizm sezonundaki yoğunluğunu göz önünde bulundurarak inşa edilen yeni Bodrum Devlet Hastanesi’nde sağlıklı ve konforlu iç ortam hava kalitesini ALDAĞ ürünleri sağlayacak.

Deprem izolatörlerinin kullanıldığı, titizlikle inşa edilen tesiste iklimlendirme cihazlarının da dahil olduğu elektro mekanik sistemler, TAD (Test Ayar Dengeleme) 
Prosedürlerinden geçerek işletmeye alınacak.

Pek çok sağlık tesisini referansları arasına alan Aldağ A.Ş., yeni Bodrum Devlet Hastanesi için 5.000 – 23.400 m³/h debi aralığında konfor klima santralleri, 2.900 – 21.500 m³/h debi aralığında ısı geri kazanımlı hijyenik klima santralleri, 1.125 kW kapasiteli vidalı chillerler, iki borulu gizli tavan tipi fancoil üniteleri, hücreli aspiratörler, fanlar ve ısı geri kazanım cihazlarının üretimini gerçekleştirdi.

Farklı yaşam alanlarının değişen taleplerini mercek altına alarak teknoloji geliştiren Aldağ A.Ş., Aldamed serisi hijyenik tip DX klima santrallerini sağlık sektörü ve temiz oda uygulamaları için özel olarak tasarladı. Hastane havalandırılması için geliştirilen DIN 1946/04:2008 Hijyen Normu gerekliliklerini bütünüyle karşılayan ALDAĞ cihazları, ilaç, gıda, kimya gibi steril havanın gerektiği ortamlarda güvenle hizmet veriyor.

Konfor santralleri başta olmak üzere ALDAĞ markasını taşıyan tüm ürünlerin tasarım süreçlerinde enerji verimliliğini maksimize etme çabası bulunuyor. Dolayısıyla kullanım ömürleri boyunca işletme maliyetleri açısından da yatırımcısına katma değer kazandıran ALDAĞ ürünleri, akılcı ve çevre dostu yapıların tercihi oluyor.

©2024 - ALDAĞ A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır TTR Bilişim