Medya Merkezi
Dünyaca Ünlü Belçikalı Çelik Kord Üreticisi Bekaert Kocaeli Tesisinde ALDAĞ Marka Klima Santralleri Tercih Edildi.

Merkezi Belçika’da bulunan ve 140 yıllık geçmişe sahip Bekaert, gelişmiş metal transformasyonu, gelişmiş metaller ve kaplamaları konusunda bir global teknoloji lideri. Dünya genelinde üretilen her üç araç lastiğinden birinde, Bekaert’ın çelik kord ürünü bulunuyor. İzmit’te iki büyük üretim tesisine sahip Bekaert, iklimlendirme alt yapısını güçlendirmek üzere, ALDAĞ Klima Santrali kullananlar arasında yerini aldı.

 

ALDAĞ klima santralleri, insan sağlığı ve çevre dostu, enerji verimli yüksek teknolojiye sahip bir iklimlendirme sistemi sunmanın ötesine, işletme sürecindeki koşulları Ar-Ge sürecinde gözeterek geçmektedir. Örneğin, sorunsuz, kolay bakım, servis koşulları sağlamak, ALDAĞ Klima Santrallerinde temel misyonlardan biridir. Bunun için; vantilatör, aspiratör hücrelerindeki kasnaklar sıkma bileziklidir, kolaylıkla sökülüp takılır ve değiştirilir. Egzoz, karışım filtre ve emiş filtre hücresi, üç adet damper ve kasetli G2 - G4 sınıfı temizlenebilir filtreden oluşur. Filtre kaseti kızaklar üzerinde hareket ederek kolaylıkla çıkartılabilir ve temizlenebilir. Toz tutma kapasitesine göre seçilebilen F5 - F9 sınıfı (%90 - 99) verime sahip filtreler kolaylıkla değiştirilebilecek kasetler ve çerçeveler içine yerleştirilmiştir.

 

Maliyet, satın alma bedelinin yanı sıra bir cihazın kullanım ömrü boyunca, işletmeye getirebileceği yükler göz önüne alınarak hesaplanıyor. Bu gerçeğin bilinciyle dizayn edilen ALDAĞ Klima Santralleri, güçlü Satış Sonrası Hizmet Gurubuyla da işletmelere güvence sunuyor. İklimlendirme endüstrisinde yarım asrı aşan geçmişiyle ALDAĞ, Bekaert A.Ş. gibi köklü kuruluşların tercihleri olmaya devam ediyor.

 

©2024 - ALDAĞ A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır TTR Bilişim