Medya Merkezi
Gürcistan Anadolu Efes Tesisinde ALDAĞ Markalı Ürünler Tercih Edildi.

Dünyanın en büyük bira üreticilerinden biri olan EFES Breweries International (EBI) çatısı altında yer alan EFES Georgia, Gürcistan bira ve limonata pazarının lideridir.

Uluslararası standartların uygulanmasına ve kalite yönetimine büyük önem veren ve modern teknolojilere kesintisiz yatırım yapan şirket bu yıl Çevre Yönetim Sistemi (ISO 14001) belgelendirilmesini tamamladı.

Natakhtari'de en son teknolojilerle donatılan EFES Georgia tesisinde, Aldağ tarafından üretilen ALDA serisi buharlı sıcak hava apareyleri hizmet veriyor.

42.600 kcal/h sıcak hava kapasitesine sahip apareylerde rotor motor tipi seyrek kanatlı geriye eğik santrifüj fan grubu bulunuyor. Sessiz ve güvenli çalışan fan grubu ile %40 enerji tasarrufu sağlanıyor.

ALDA apareylerinde bakır boru alüminyum kanatlı ısıtıcı bataryalar kullanılıyor. Verimleri yüksek olan bu bataryalar ile istenilen ısı transferi kolayca gerçekleşiyor. Talebe bağlı olarak ALDA apareylerinde buhar ve kızgın su seçenekleri için (0,5 Atü - 6 Atü), çelik boru, çelik kanatlı elektro galvaniz kaplamalı ısıtıcı bataryalar da kullanılabiliyor.

Gerek verimlilikleri gerek kullanım ömrünün uzun oluşu sayesinde ALDA apareyleri çevre dostu tesislerin tercihi oluyor.

©2024 - ALDAĞ A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır TTR Bilişim