Medya Merkezi
İstanbul Finans Merkezi (IFM) projesi Halk Bankası Kulelerinde Aldağ Ürünleri Tercih Edildi.

İstanbul Finans Merkezi projesinin en büyük paydaşlarından biri olan Halk GYO’nun, karma projesi 46 ve 34 katlı iki ofis kulesi ve 8'er katlı üç ticari binadan oluşuyor. YDA Group tarafından yapımı üstlenilen Halk Ofis Kuleleri merkezi Ankara'da bulunan kamu bankaları Halkbank, Vakıfbank, Ziraat Bankası ile BDDK ve SPK gibi kurumları tek bir merkezde toplayacak. Yaklaşık 33 bin metrekare yüzölçümlü arsası üzerinde yükselen ofis ve ticari ünitelerden oluşacak karma proje ile Halk GYO gayrimenkul portföy büyüklüğünün 4 milyar TL seviyesine yaklaşması bekleniyor.

Halk GYO ofis kuleleri, iç konfor, enerji verimliliği ve diğer sürdürülebilirlik kriterlerine uygun olarak, yüksek binalarda kullanılan en son teknolojilerle tasarlandı. Kulelerin LEED Gold yeşil bina sertifikası alınması hedefleniyor.

A sınıfı standartlara sahip olan ofis kuleleri, yüksek kalitede ofis ihtiyacını karşılayacak. Aldağ tarafından tedarik edilen, Halk Ofis Kulelerinde hizmet verecek gizli tavan tipi 4 borulu fancoil üniteleri, konfora yeni bir boyut kazandırıyor. Ecodesign kriterlerine uygun olarak üretilen cihazlar yüksek performanslı serpantinlere sahip. 5 hızlı motoru, ABS-V0'dan yapılmış ana yoğuşma tavası, G3 rejeneratif polyester elyaf filtre, aerodinamik kanatlardan oluşan pervane, fancoil ünitelerinin diğer üstünlükleri arasında.

Aldağ güvencesindeki fancoil üniteleri, yeşil bina kriterlerine göre inşa edilen Halk Ofis Kulelerinin enerji verimliliği hedeflerine katkıda bulunacak.

©2024 - ALDAĞ A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır TTR Bilişim