Medya Merkezi
İzmir Bornova 1.000 Kişilik Öğrenci Yurdunda CIAT Soğutma Grupları ve ALDAĞ Fancoilleri Tercih Edildi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı Yatırım ve İşletmeler Genel Müdürlüğü tarafından İzmir Bornova’ya kazandırılacak 1000 öğrenci kapasiteli kompleks, yurt binasının yanı sıra sosyal tesis ve idari bina bileşenlerini de içeriyor. Yaklaşık 30.728 metrekare alan üzerine inşa edilen kompleks, İzmir’in giderek artan öğrenci nüfusuna, en iyi koşullarla yaşam alanları sunarak hizmet verebilecek.


Günümüzde yapıların, insanların sadece barınma ihtiyaçlarını değil, yaşam kalitelerini gözetecek şekilde inşa edilmeleri hedefleniyor. T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın bu projesine; ALDAĞ gerek yarım asrı aşan bir güvenin sembolü olan ALDAĞ markasını taşıyan ürünleri, gerekse uluslararası yaygın tercih gören temsilciliği CIAT’ın ürünleri ile değer kazandıracak.


Gençlerin güvenli barınma ihtiyaçlarının yanı sıra eğitim performanslarını doğrudan etkileyebilecek, sağlıklı yaşam koşulları sağlayabilecek çözümler getirmeye yönelik kompleks için ALDAĞ; 56 adet iki borulu döşeme tipi, 691 adet iki borulu gizli tavan tipi ve 197 adet iki borulu dört yöne üflemeli fan coil üniteleri üretecek. Projede; ekolojik ayak izini küçültmeye yönelik çözümler arasında CIAT’ın Powerciat LX ST 4008A serisi soğutma grupları da yer alıyor.


CIAT, Dünya İklimlendirme Sektöründe Eko-Tasarım Yönetmeliklerinin gereklerini en üst düzeyde karşılayabilen cihazlar olarak öne çıkıyor. İklim değişikliği ile mücadele çözümleri arasında büyük önem taşıyan soğutucu sistemler konusunda duyarlı duruşu olan yatırımcı ve sistem seçicileri için güvenilir seçenek olan CIAT’ın Powerciat serisi, -20°C ile 55°C dış ortam çalışma sıcaklığı aralığında, 4,5’e kadar Mevsimsel Enerji Verimlilik Oranı (SEER) ve 6,3’e kadar Mevsimsel Enerji Performansı Oranı (SEPR) aralığında verimlilik seçenekleri sunabiliyor.

©2024 - ALDAĞ A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır TTR Bilişim