Medya Merkezi
Milliyet Gazetesi Röportajı 2 Ekim 2019

Isıtma, soğutma, klima, havalandırma, yalıtım, pompa, vana, tesisat, su arıtma, yangın, güneş enerjisi sistemleri ve bina otomasyonu başta olmak üzere iklimlendirme sektörünün bütün bileşenleri ISK-SODEX’ te buluşacak.

Fuarın en büyük destekçilerinden olan, iklimlendirme sanayinin önde gelen kuruluşlarından Aldağ A.Ş. İcra Kurulu Başkanı Rebii Dağoğlu, ISK SODEX fuarın geçen yıl olduğu gibi bu yıl da en büyük sponsoru olduklarını belirterek fuarın geçen yıl ki başarısına ulaşabilmesi adına büyük destek verdiklerini, bu sektörün köklü, kurucu bir firması olarak üzerlerine düşen bir misyon olarak gördüklerini söyledi. Tüm sektörlerden ziyaretçileri fuara beklediklerini kaydeden Dağoğlu, Aldağ A.Ş standının yeni ekolojik tasarımı ile dikkat çekeceğini, tüm konuklarını stantlarında ağırlamaktan mutluluk duyacağını kaydetti.

Sektörün İlk Firmalarından

Aldağ A.Ş. fuarda 12. Salonda A02 No’lu stant da yer alacak. İklimlendirme sektörünün önde gelen firmalarından Aldağ A.Ş., sektörde pek çok ilke imza attı. Yarım asra aşkın deneyimini günümüz dünyasının gerektirdiği dinamizmle birleştiriyor. Türkiye’nin iklimlendirme sektöründeki ilk imalat yatırımı olan Aldağ A.Ş. faaliyetlerine su soğutmalı grupların üretimi ile başlamış daha sonra ülkemizin ilk ısı geri kazanım cihazı, ilk havuz nem alama santrali, ilk paket tipi hijyenik santrali, ilk modüler tip soğutma gruplarının imalatını gerçekleştirdi.

©2024 - ALDAĞ A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır TTR Bilişim