Medya Merkezi
Özbekistan Tashkent City LOT3 Porjesinde Aldağ Markalı Ürünler Tercih Edildi.

Orta Asya’nın ilk metro hattına sahip şehri olarak da bilinen Taşkent, Özbekistan’ın en büyük ve en gelişmiş şehri olarak Taşkent, Özbekistan’ın modern yüzü olarak kabul ediliyor. Yeni ve üst segmentte yer alan projeler Taşkent’i bir cazibe merkezi haline getiriyor. Bu projelerden biri olan Tashkent City LOT3, toplam 425.000 metrekare inşaat alanına sahip, AVM, otel, ofis ve rezidanslardan oluşan bir karma yaşam merkezi.

Tashkent City LOT3, Aldağ güvencesini tercih eden seçkin yapılar arasında yerini aldı. Bu proje için Aldağ A.Ş. Manisa Akhisar Tesisinde 24.000 kcal/h sıcak hava kapasiteli 209 adet ALTA serisi sıcak sulu hava apareyi üretildi. Tavan yüksekliği 4 metreye kadar olan kapalı alanlarda ideal bir ısıtma alternatifi sunan ALTA aksiyal fanlı sıcak hava apareyleri, verimlilik esasına göre minimum ölçü ve ağırlığa sahiptir. Tavan ve duvara kolayca monte edilebilecek şekilde tasarlanan

Koruma kafesi ile güvenlik önlemi artırılan ALTA apareylerinde kendinden motorlu, sessiz ve güvenli olarak çalışan aksiyal fan ile hava sirkülasyonu sağlanıyor.

ALTA apareylerinde kullanılan bakır boru alüminyum kanatlı ısıtıcı bataryalar yüksek ısı transferi kabiliyeti sayesinde yüksek verimliliğe sahiptir.

ALTA serisinde olduğu gibi tüm Aldağ markasını taşıyan cihazlarda yüksek enerji verimliliği, tasarım kriterleri listesinin ilk sırasında yer almaktadır.

©2024 - ALDAĞ A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır TTR Bilişim