Medya Merkezi
Türkiyenin En kapsamlı Engelsiz Yaşam Merkezinde ALDAĞ Güvencesi ile CIAT Soğutma Grupları Tercih Edildi.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Türkiye’nin en kapsamlı emsalsiz Engelsiz Yaşam Merkezi’ni hizmete sunuyor. 20 dönümlük alanda, toplam 10 bin 500 metrekare inşaat alanına sahip Engelsiz Yaşam Merkezi, 9 bloktan oluşuyor.

 

Yarı olimpik havuz, hidroterapi havuzu, sera alanı, özel eğitim odaları, grup eğitim odaları, yaşam evleri, atölyeler ve fizyoterapi alanı, açık ve kapalı spor alanları bulunan projenin yaklaşık maliyeti 22 milyon 108 bin TL.

 

Türkiye’de “tek” olacak tesis, tüm ülke genelinde engelli vatandaşlara hizmet verecek. Bu benzersiz merkez için tüm detaylar, titizlikle tasarlandı, seçildi. Bu titizlik, soğutma grubu seçiminde belirleyici oldu. Tamamı alüminyum mikro kanallı ısı değişim serpantini ve optimize edilmiş aerodinamik profile sahip kompozit kanatlı eksenel fanları ile en yüksek düzeye çıkarılan enerji verimliliği ile CIAT soğutma grupları, Kayseri Engelsiz Yaşam Merkezi’nin de tercihi oldu.

 

Türkiye’deki faaliyetlerini ALDAĞ çatısı altında devam ettiren CIAT, 80 yılı aşkın süredir küresel ölçekte; enerji tüketim seviyelerinin optimize edilmesi, binalarda hava kalitesi ve konforunun iyileştirilmesi üzerine faaliyet gösteriyor. Isı pompası, soğutma ve iklimlendirme sektörünün önemli bir küresel oyuncusu olan CIAT, sürdürülebilir gelecek için daha temiz, çevre dostu, ekonomik ve daha güvenli çözümler geliştiriyor.

©2024 - ALDAĞ A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır TTR Bilişim