Medya Merkezi
YALOVANIN DEPREME DAYANIKLI YENİ DEVLET HASTANESİNDE ALDAĞ CİHAZLARI HİZMET VERECEK

200 dönüm arazi üzerinde 105 bin metrekare kapalı alana sahip olacak şekilde inşa edilen Yalova Devlet Hastanesi, 400 yatak kapasitesi ile Yalova’nın sağlık sorunlarını çözüme kavuşturacak. 140 polikliniğe sahip olan hastanenin kapasitesi ihtiyaç halinde 625 yatağa çıkarılabiliyor. 500 sismik izolatörün de kullanıldığı, depreme dayanıklı olarak inşaa edilen yeni hastane, yüksek hijyen seviyesinde koşullandırılacak 17 ameliyathanesi ile hizmet verecek.

Yüksek kalitede sağlık hizmeti sunacak Yalova Devlet Hastanesi için seçilen cihaz ve teknolojilerde de yüksek kalite ve teknoloji seçenekleri öne çıktı. Bu doğrultuda hastanenin hijyenik klima santralleri, konfor klima santralleri ve fancoil cihazları için Aldağ ürün ve teknolojisi tercih edildi. Çok sayıda modern sağlık kompleksi referansına sahip Aldağ A.Ş. bu proje için 2.660 – 25.745 m3/h debi aralığında Isı Geri Kazanımlı Hijyenik Klima Santrali, Isı Geri Kazanımlı Konfor Klima Santralleri ve 4 borulu Gizli Tavan Tipi Fancoil cihazının üretimini gerçekleştirdi.

Yalın üretim yaklaşımıyla hizmet veren ALDAĞ Manisa Akhisar tesisinde üretilen ve her biri kalite kontrol uzmanları tarafından denetlenerek sevk edilen cihazlar, yurt içinde ve dışında talep edilen sertifikalara sahiptir. Pandemi tarafından önemi çok daha büyük ölçüde gözler önüne serilen iç ortam çevre kalitesi ve enerji verimliliğini odağına alan Aldağ Ar-Ge Merkezi, sağlık merkezlerinin yüksek hassasiyetlerini karşılayacak özel tasarımlar geliştirmiştir. Bu özellikleriyle ALDAĞ markasını taşıyan cihazlar; yaşama ve sürdürülebilir bir geleceğe değer veren projelerde öne çıkmaktadır.

©2024 - ALDAĞ A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır TTR Bilişim